Kapat× Destek
Kapat×
GET, Güvenli E-Ticaret Sistemi ile internet sitelerinden yapılan ticaret güven içerisinde yapılır. C2C Eticaret siteleri GET sistemi ile komisyonunu alır ve alıcı ile satıcı arasındaki para alışverişini tamamlatır.


Alıcı ve satıcı riske girmeden ticaretlerini kolayca yapabilirler. GET (Güveli E-Ticaret) Sistemi için İyzico gerekli altyapıyı sağlamaktadır.

Ürün Alırken GeT Sistemi İle Güvenceniz Nasıldır?

Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek belirlenen süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.