Kapat× Destek
Kapat×
Klar Çamaşır Suyu Tozu-400 gr
Kriterler: Bitkisel ve hayvani ürünler organik tarımdan elde edilmelidir. Mineraller dikkatle seçilmelidir, Kimyasal maddeler ve petrol bazlı maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır. Genetiğiyle oynanmış organizmalar kesinlikle kullanılmamalıdır. Çevre üzerinde etki minimum düzeyde olmalıdır. Tam biyolojik-çözülürlüğe sahip olmalı, suda yaşayan organizmalara toksin oluşturmamalıdır. İnsan bedeninde toksin birikimine neden olmamalıdır. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemelidir. Ekolojik anlamda güvenli üretim metotları kullanılmalıdır. Ürünler dezenfekte edilirken ışınlamaya tabi tutulmamalıdır. Yeşil enerji kaynakları kullanılmalı ve karbon salanımı minimuma indirilmelidir. Uygulama: Beyaz çamaşırlarda lekeleri gidermek ve ağartmak için; beyaz çamaşırlarda ağartıcı olarak; çay ve kahve lekelerine karşı ve tahliye borularında, bulaşık veya çamaşır makinelerinin kokularını arındırılması için. Dozaj: Parlak beyaz çamaşırlar için: Esas yıkama gözüne konulan deterjana 10 ml leke tuzu ilave ediniz. Perde yıkarken, yıkama gözüne, deterjan koymadan 6 yemek kaşığı leke tuzu koyunuz. Lekeleri gidermek için: Esas yıkama gözündeki deterjana 25 ml leke tuzu ilave ediniz. Renkli çamaşırlarda, çamaşırın görünmeyen bir yerinde rengini alıp almadığını kontrol ediniz.
Adet
Mağazaya Özel 250,00 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Standart Gönderim: Alıcı sipariş anında 9,90 TL öder.
25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilir 
18,43 TL
KDV
DAHİL
Ürün satışı yapılmamaktadır.
Lütfen mağaza ile iletişime geçiniz...
ORİJİNAL ÜRÜNE
100% DESTEK
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Ürün Kodu: 0130
İncelenme: 466 kez

Ayrıntılar

İçindekiler: Oksijen esaslı ağartıcılar, soda, sodyum hidrojen karbonat, sodyum sitrat, sodyum sülfat, şeker tensidi ağartıcı aktivatörü

INCI: Sodyum karbonat, Sodyum, Karbonat peroksit, Sodyum biokarbonat, Sodyum sülfat, TAED, Sodyum sitrat, Lauril poliglukoz

Sağlığınız ve çevremiz korumamız altında!

 Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz.

 İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olup, hızla yıkıma

uğramaktadır. Ve doğaldır: Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar

Organik çamaşır suyu tozunda sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.

Ürün boyları:

400 gr‘lık kutu - 16 Makine yıkama 4 kg’lık kova - 160 Makine yıkama

Ecogarantie ( Ekolojik Yıkama ve Temizlik Ürünleri için Sertifikasyon)

Belçika'da  ISO 65 (EN45001) Standartlarına göre akredite olmuş çevre kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.  

Ecogarantie® ekolojik ürünlerin kalite belgesidir. Ecogarantie® belgesine sahip ürünlerin kalite, güvenlik ve gelecek nesiller için sürdürülebilirliği garantileyen çok sıkı koşulları yerine getirdiklerine emin olabilirsiniz. 

Ecogarantie® ürünleri bağımsız ve objektif kontrol ve sertifikasyon kurumları Ecocert ve Integra tarafından denetlenmektedir. Bu kozmetik, kişisel bakım, yıkama ve temizlik ürünlerinizin ekolojik anlamda %100 güvenli ve doğal olduğunu garantiler. İçiniz hiç değilse daha rahat olur.

 

Vegan Derneği Onaylı

1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir .

 

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.