Kapat× Destek
Kapat×
Klar Leke Çıkarıcı Sabun-100 gr
Kullanım: Leke su ile ıslatılır. Islatılmış leke üzerine sabun sürülür. Biraz bekletilir. Çitilenir. Temiz su ile çalkalanır. Sıcak su ile çalkalanması tavsiye edilir. Renkli kumaşlarda kullanmadan önce görünmeyen iç kısımda test ediniz. Kriterler: Bitkisel ve hayvani ürünler organik tarımdan elde edilmelidir. Mineraller dikkatle seçilmelidir, Kimyasal maddeler ve petrol bazlı maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır. Genetiğiyle oynanmış organizmalar kesinlikle kullanılmamalıdır. Çevre üzerinde etki minimum düzeyde olmalıdır. Tam biyolojik-çözülürlüğe sahip olmalı, suda yaşayan organizmalara toksin oluşturmamalıdır. İnsan bedeninde toksin birikimine neden olmamalıdır. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemelidir. Ekolojik anlamda güvenli üretim metotları kullanılmalıdır. Ürünler dezenfekte edilirken ışınlamaya tabi tutulmamalıdır. Yeşil enerji kaynakları kullanılmalı ve karbon salanımı minimuma indirilmelidir. Uygulama:Vücut ve el temizliği için. Çamaşırların temizlenmesine ve lekelere ön işlem yapılmasına da uygundur. Özel nitelikler:Klar ÖKO-Seife sabun, sadece esaslı ve yumuşak şekilde temizleyen bitkisel sıvı ve katı yağlarla imal edilmiştir.
Adet
Mağazaya Özel 250,00 TL ve üzeri ücretsiz kargo
Standart Gönderim: Alıcı sipariş anında 9,90 TL öder.
22 Eylül Cuma günü kargoya verilir 
9,45 TL
KDV
DAHİL
Ürün satışı yapılmamaktadır.
Lütfen mağaza ile iletişime geçiniz...
ORİJİNAL ÜRÜNE
100% DESTEK
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Ürün Kodu: 0406
İncelenme: 434 kez

Ayrıntılar

İçerik maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olup, hızla yıkıma uğramaktadır.Ve doğaldır: Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.

ECO Lojik! DUYARLI-Berrak! / Klar!

Sağlığınız ve çevremiz korumamız altında!

Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi ilebelgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz.

Ecogarantie ( Ekolojik Yıkama ve Temizlik Ürünleri için Sertifikasyon)

Belçika'da  ISO 65 (EN45001) Standartlarına göre akredite olmuş çevre kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.  

Ecogarantie® ekolojik ürünlerin kalite belgesidir. Ecogarantie® belgesine sahip ürünlerin kalite, güvenlik ve gelecek nesiller için sürdürülebilirliği garantileyen çok sıkı koşulları yerine getirdiklerine emin olabilirsiniz. 

Ecogarantie® ürünleri bağımsız ve objektif kontrol ve sertifikasyon kurumları Ecocert ve Integra tarafından denetlenmektedir. Bu kozmetik, kişisel bakım, yıkama ve temizlik ürünlerinizin ekolojik anlamda %100 güvenli ve doğal olduğunu garantiler. İçiniz hiç değilse daha rahat olur.

Leke çıkarıcı sabun, Vegan Derneği Onaylıdır

1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir .

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.