Kapat× Destek
Kapat×
·Ürün sayfasındaki Hemen AL! butonuna tıklayın. ·Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin. ·Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı ile ödemenizi yapın. ·Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri/adetini değiştirmek isterseniz "Sepetim" bölümünden ürünleri/adetini değiştirebilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra
Ödeme yaptığınızda, ürün bedeli bulunmayanorganik havuz hesabına (güvenli e-ticaret hesabı) aktarılır. Siz ürünü teslim alıp onay vermeden ürün bedeli satıcıya aktarılmaz.

Satıcı ürünü kargolar
Ürünü satın aldınız. Satıcı 3 iş günü içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgilerine profilinizden ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.Ürünü onaylayın

Ürün size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 3 iş günü süreniz vardır. Ürünü teslim aldığınızda kontrollerinizi yapıp onay verin.
Onay verdiğinizde, Bulunmayanorganik havuz hesabında bekletilen ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır. Ürün kargolandıktan sonra 3 iş günü içinde ürüne onay vermezseniz ürün onayı otomatik olarak gerçekleşir.

 

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.