Kapat× Destek
Kapat×

Satıcı ürünü kargolamadı.
Satıcı, 3 iş günü içerisinde ürünü kargolamazsa bulunmayanorganik.com tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar. Son 24 saat içerisinde de ürün kargolamazsa sizinle iletişime geçilerek ürün satışı iptal edilir.

Ürün bana ulaşmadı.
Kargolanan ürün 3 iş günü içerisinde size ulaşmadıysa, iletişim bölümümüzdeki numarayı arayarak yahut mail atarak bize ulaşabilir ve onay sürecini 72 saat uzatabilirsiniz. Yine Mağazalar bölümünden satıcı dükkana mesaj göndererek kargonun son durumu hakkında bilgi isteyebilir, ayrıca kargo şirketinin web sitesinden kargonun durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ürün iadesi ve sorun bildirimi.
Teslim aldığınız ürünü iade etmek için, alışveriş yapılan dükkanile iletişime geçilerek iade sürecini başlatabilirsiniz.

Gizlilik Kuralları
bulunmayanorganik.com üzerindeki işlemlerinizden elde edilen kişisel veriler, Gizlilik Politikasında açıklanan kurallar ışığında saklanır ve kullanılır. Alıcı ve Satıcılar da Gizlilik Politikasında yer verilen kurallara uymakla yükümlüdür. 

Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Yok
bulunmayanorganik.com alıcı ve satıcıyı buluşturan bir platformdur. bulunmayanorganik.com ürün satışı yapmamaktadır. Satın aldığınız ürünler size bulunmayanorganik.com tarafından değil, sitede satıcı olarak işlem yapan üretici veya ithalatçı firma tarafından kargolanır.

Alışverişiniz bulunmayanorganik.com'daki  güvenilir ticaret politikasına uygun olarak gerçekleşir.

  • Güvenilir ticaret politikasında alıcının yaptığı ödemeler önce bulunmayanorganik.com havuz hesabına aktarılır.
  • Satıcı ürünü alıcıya kargolar.
  • Alıcı ürünü teslim alıp inceler ve işleme onay verir.
  • Alıcının onayını takip eden ilk iş gününde ödeme satıcıya aktarılır.

Bu nedenle bulunmayanorganik.com 'da ürün teslimatı sırasında ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Güvenilir ticaret politikası sayesinde, alıcı ürün bedeli satıcıya aktarılmadan önce ürünü teslim alıp deneme fırsatı bulur.

Birden fazla ürün alırsam hepsinin aynı kargo ile gönderilmesi mümkün müdür?
Satın aldığınız ürünler bulunmayanorganik.com tarafından değil, sitede satıcı olarak satış yapan dükkanlar tarafından kargolanmaktadır. Farklı satıcılardan alacağınız ürünler tek bir kargoyla gönderilmez. Ancak aynı satıcıdan birden fazla ürün için (satıcı tarafından birlikte gönderime uygun olan ürünse) tek bir kargoyla gönderim yapılabilir.

 

Hangi kartlara taksit seçeneği vardır?

 

Maximum  2-9 Taksit
Cardfinans 2-9 Taksit
Paraf 2-9 Taksit
World 2-9 Taksit
Axess 2-9 Taksit
+Bonus Card 2-9 Taksit

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.